Forum moja żona sypia z innym Strona Główna  Forum moja żona sypia z innym Strona Główna  
  moja żona sypia z innym
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum moja żona sypia z innym Strona Główna->Żony w akcji->Zdrada nie(całkiem) Kontrolowana

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zdrada nie(całkiem) Kontrolowana <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
Autor Wiadomość
Tomas
PostWysłany: Śro 12:32, 28 Lut 2018 Temat postu: Zdrada nie(całkiem) Kontrolowana




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

No cóż moja sytuacja jest nieco inna niż ta gdzie spotykałem się z parami/paniami jako bull, gdyż zaczęła się w pracy i toczy się chyba w złym kierunku, ale nie potrafię jakoś tego opanować. Otóż, pół roku temu szukałem do firmy pani, która zajęłaby się szeroko pojętymi kadrami i dodatkowo pomagała księgowej- gdyż ta miała czasami ogromny nawał roboty i po prostu nie dawała rady. Dałem ogłoszenie do sieci i lokalnej gazety, było kilka telefonów kilka CV itd...Pewnego ranka podszedł do mnie mój pracownik Krzysiek (nota bene stolarz pierwsza klasa, ale lubiał wypić pare razy dawałem mu ostrzeżenia jednak brak fachowców skazywał mnie na niego- co prawda dwa miesiące temu go zwolniłem za %, ale on też jest częścią tej historii) i dał mi CV swojej żony- powiedział że po macierzyńskim wróciła do pracy i została zwolniona, a robiła w kadrach i zna się na księgowości, a też chce pracować bo wiadomo z dwu pensji lepiej. Przyszła na rozmowę i zrobiła na mnie dobre wrażenie ( nie chodzi o wygląd czy erotykę, ale o to że znała się na swojej robocie). Cóż zatrudniłem ją. Przez 3 miesiące wszystko było ok- jej praca mi się podobała (nie było żadnych erotycznych podtekstów bo nie mieszam sexu do życia zawodowego szczególnie w mojej małej stolarni), jednak potem zaczęły się problemy z jej mężem (Krzyśkiem) ,a to nie przyszedł do pracy, a to urlop na żadanie, a to l-4 i ona ciągle jakby nie obecna. Dzień przed zwolnieniem jej męża z pracy księgowa mnie zawołała i pokazała jakich baboli narobiła Ania i ona musi to poprawiać a jej nie ma w pracy bo musiała pilnie wyjść. Na drugi dzień rano pomagałem chłopakom ładować meble na auto i pytam się jak idzie nowe zamówienie za 75 tyś z drzewa egzotycznego, a któryś w żartach mi mówi że drzewo twarde jak cholera ale dobrze się w piecu pali- Zapytałem się jak i chłopak mówi że Krzysiek rano pociął źle drewno . Dostałem wręcz furii, poszedłem do niego a ten się kiwa pijany przy maszynie- zwolniłem go tego było za wiele. Ania przyszła do mnie porozmawiać o mężu żebym dał mu szanse itd...Że byłem w nerwach to pokazałem jej babole w papierach i zapytałem czemu to zrobiła. Zobaczyłem w jej oczach łzy (zrobiło mi się głupio, ale niestety muszę dbać o swój interes) powiedziałem , że ma dziś wolne i jutro porozmawiamy.Tego dnia wieczorem spotkałem się z moją hotką, żeby odreagować jednak nie mogłem z stresu się w pełni zrelaksować jak zawsze. Następnego dnia o 7 Ania przyszła do mnie na rozmowę. Zapytałem czy dzieje się coś złego w jej życiu prywatnym, że rzutuje to na jej prace. Zaczęła mówić o swoim mężu który nadużywa alkoholu, kłóniach, ciągłej opiece nad dzieckiem i jej aktualnym problemie o zwolnieniu męża mogą zacząć się kłopoty finansowe (ona zarabiała 1700 zł on 3200). No cóż powiedziałem jej, że jeśli będzie pracować dobrze to nie ma co się martwić o pracę, ale męża za alkohol już nie zatrudnię- musi żucić nałóg i szukać pracy. Minął tydzień w miarę spokojny, Ania przyszła do mnie niby z fakturami,ale chciał porozmawiać (nie powinienem był z nią rozmawiać o prywatnych sprawach w pracy-ale cóż stało się), zrobiło mi się jej szkoda, wtedy nie zrozumiałem jej słów' "zrobię dla tej pracy wiele i mogę pracować poza swój zakres obowiązków, ale czy mogłabym oczekiwać podwyżki?" dodała że mąż dalej pije a z oszczędności długo nie pociągną kredytu. Powiedziałem, że może zając się też zamówieniami i projektami bo ja nie zawsze mam czas ogarnąć to w pracy, a w domu wole odpoczywać. Na drugi dzień zauważyłem, że wygląda inaczej niż zwykle- buty na obcasie, spódnica do kolan, wzorzyste rajstopy, bluzka z dużym dekoltem...Zwróciłem uwagę- jestem wzrokowcem, a taki ubiór mnie podnieca...Jednak nie dałem po sobie poznać że chciałbym ją przelecieć... Wkońću w pracy nie wypada z pracownicą takich rzeczy...Dni mijały a jej styl ubierania się nie zmieniał, za to częściej do mnie wpadała wypinała się dwuznacznie, ocierała się nachylała się pokazując piersi....Nie wiedziałem jak to interpretować... Do tej pory w układach cuckold chodziło o sex i zabawę ....Tu nie wiedziałem jak się zachować? Zacząć ją adorować? Bezceregieli zaoferować sex? A może błędnhie odczytuje sygnały? Podwyżkę dałem i dorzuciłem obowiązków, jednak radziła sobie dobrze. Ostatnio zadzwoniła do mnie, że ma problem z mężem, że wyrzucił ją z domu że jest prostytutką itp... Pojechałem do nich okazało się że Krzysiu siedząc z dzieckiem wypił za dużo zaś dziecko zabrała teściowa i zadzwoniła do Anki. Ta przyjechała i rozwinęła się awantura więc wypchnął ją za drzwi i zamknął drzwi. Moje próby rozmów z nim skończył się fiaskiem gdyż był już tak pijany. Zaproponowałem Ani, że zawiozę ją do rodziców (ale z drugiej strony moje drugie ja mówiło, że teraz jest dobra okazja by ją zdobyć a była tak sexownie ubrana....) Powiedziała, że chce się poprawić bo nie chce żeby matka ją widziała w tym stanie....Podjechaliśmy do mnie, a ona poszła do łazienki. Gdy wyszła wyglądała pięknie mimo smutnej miny...zaproponowałem jej drinka na poprawę humoru jednak odmówiła. Powiedziałem że ma coś we włosach i gdy byłem bliżej pocałowałem ją....opory pękły. Zacząłem rozpinać jej bluzke-nie protestowała, podciągnąłem jej sukienkę na biodra oparłem o blat kuchenny ściągnąłem majtki i zaczęliśmy się bzykac. Gdy skończyłem odwróciła się do mnie i pocałowała....Wieczorem zaczęliśmy pisać smsy, że podobał jej się sex, ale zdradziła męża, że ma wyrzuty bo sama mnie prowokowała....itp. Z jednej strony nie wiem czy chcę to kontynuować bo to trochę nietyczne z drugiej strony dałbym jej dużą podwyżkę za dobrą zabawę zawsze mnie podniecała taka wizja jednak trzymałem swoje fantazje z dala od firmy, a teraz co robić?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tomas
PostWysłany: Czw 9:07, 01 Mar 2018 Temat postu:




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Dzisiaj rano, jak Ania przyszła do pracy poprosiłem ją do siebie. Okropnie miałem na nią ochotę...Zamknąłem drzwi i zacząłem ją całować. Szybko znaleźliśmy się na kanapie , gdy nadziała się na mojego kutas, prawie eksplodowałem,po 10 minutach wystrzeliłem- zupełnie inne uczucie, trochę adrenalinki i nietypowe miejsce...Za to wiem skąd jej zmiana! Raz że chciała podwyżke, dwa mąż jej nie zaspokaja, a trzy jej koleżanka jest hotką, z którą często się spotykamy -ona jej powiedziała o cuckoldzie jak urozmaica ich życie i zdecydowała się mnie poderwać gdyż jak sama stwierdziła " mąż jej nie zaspokaja, nie ciągnie go do sexu,a ona swoje potrzeby ma" Zobaczymy w jakim kierunku to się rozwinie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malvin
PostWysłany: Nie 13:27, 11 Mar 2018 Temat postu:




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

I jak się rozwinęło? Porozmawiała ze swoim mężem?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dobry57
PostWysłany: Wto 13:50, 27 Mar 2018 Temat postu:




Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: warszawa
Płeć: Mężczyzna

ciekaw jestem jak rozwinęła się dalsza akcja. mam podobne problemy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tomas
PostWysłany: Nie 4:30, 15 Kwi 2018 Temat postu:




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

No cóż kolejny udany wieczór za nami, na razie jej mąż o niczym nie wie, a właściwie prawie były mąż- jednak z tego co słyszę próbuje się o nią starać. Sytuacja idzie trochę w inną stronę niż przypuszczałem, gdyż moja piękna kochanka chciałaby stworzyć coś więcej ze mną niż związek oparty wyłącznie na sexie, nie mogę jej się oprzeć zwykła dziewczyna którą bym nigdy nie podejrzewał o takie fantazje erotyczne....A jednak... Czas pokaże, póki co jest rozdarta między uczucie do męża z którym chce być w separacji i w tą stronę idzie, jednak dopuszcza powrót do niego jeśli się zmieni. Z drugiej chciała by być dla mnie czymś więcej niż kochanką.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dobry57
PostWysłany: Pią 12:32, 18 Maj 2018 Temat postu: ciastko




Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: warszawa
Płeć: Mężczyzna

e to widzę, że chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko. Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tomas
PostWysłany: Wto 14:02, 12 Cze 2018 Temat postu:




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Dzisiaj po raz pierwszy mam dzień wolny, zaległem więc w łóżku z laptopem i nadrabiam zaległości Smile Z Anią zakończyłem frywolne spotkania, aczkolwiek sex w pracy się zdarzy, ale nie tak często jak wcześniej. Otóż mąż Ani na wieść o tym iż Ania ma kochanka (co prawda nie wiedział kogo, a może wiedział, ale rozumiał że ją zawiódł, a żona potrzebuje mężczyzny?), przestał pić, poszedł na terapie i zaczął o nią walczyć. Pewnego wieczoru , po sexie powiedziała mi, że chce zakończyć nasze spotkania bo chce wrócić do męża. Zgodziłem się, Ania nie jest moją własnością, a traktowałem to jako fajną przygodę. Jednak później Ania stwierdziła, że strasznie jej się podobał sex ze mną i nasze wspólne zabawy i od czasu chce się ze mną pokochać, stwierdziła też że te spotkania zmieniły jej podejście do sexu, wkońcu nauczyła się czerpać przyjemność i mówić o swoich potrzebach i fantazjach zatem chciała zrealizować ostatnią ze mną i nie tylko ze mną....Pragnęła trójkącika lub większego grona do sexu. Pomogłem jej oczywiście w spełnieniu tej fantazji. Czasami w pewnych klubach dedykowanych dla sexu poznaje się nie tylko kobiety ale też innych facetów. Z 2 zaprzyjaźniłem się i czasami razem organizowaliśmy wypady do takich klubów lub poprostu na podryw. Zadzwoniłem i się zgodzili, jedynym problemem było zgranie tego w konkretnym dniu a jak wiadomo każdy z nas ma pracę jakieś plany itp. Ostatecznie po tygodniu było możliwe spotkanie w hotelu, czasu za dużo nie było bo 3 godziny od 11 do 14. Gdy panowie przyszli Ania była trochę zszokowana i za bardzo nie była pewna czy tego chce, zmieszała się. Jednak szybko opanowałem sytuację gdy zacząłem jej szeptać do ucha zberaźne rzeczy, które z nią zrobimy-pomogło. Najpierw ja ją zacząłem całować i dotykać, po chwili dołączył się kolega który zaczął pieścić jej nogi idąc coraz wyżej...Drugi nieśmiało dotykał jej piersi.Po chwil przestaliśmy się całować i zacząłem się rozbierać, w tym czasie kolega pieścił jej cipkę a drugi rozpinał jej bluzkę. Widziałem że jest jej dobrze, wyciągłem więc swojego nabrzmiałego przyjaciela i podałem jej do ust, kolega uczynił to samo, a Ania po chwili miała jednego w buzi a drugiego w ręce co chwilę zmieniając kolejność...kolega który ją pieścił stwierdził że już czas i po założeniu prezerwatyw przyciągnął ją do siebie i wszedł w nią. Ta pozycja wydała nam się trochę nie wygodna więc pozwoliliśmy by chwilę pobawili się sami, a my staneliśmy w kolejce do jej cipki. I tak co chwilę się zmienialiśmy, ąż każdy mógł się spuścić . Gdy ja skończyłem, koledzy jeszcze ją penetrowali poprosiłem by wypieła się do nich swoją pupcią a ja wsadziłem jej do buzi, mój plan zaczął iść w właściwym kierunku, gdy kolega również oddał swoją spermę, poproiłem Anie by na mnie siadła a koledze w tej pozycji ciągła dalej. Nie zauważyła że pozostał jeszcze jeden kolega z nabrzmiałą pałką, który gdy była już mocno wypięta wziął lubrykat i posmarował jej drugą dziurkę by po chwili ją tam penetrować. W jednej chwili zrobiła się niesamowicie ciasna i delikatnie pojękiwała miała w sobie 3 członki. Gdy skończyliśmy tą pozycję stwierdziliśmy, że niech każdy z nas po koleji bzyknie jeszcze raz Anie. Po wszystkim gdy odwoziłem ją do domu, powiedziała że czuje się obolała ale szczęśliwa, takich emocji potrzebowała. Od tamtych chwil widzę ją szczęśliwą z mężem i zastanawiam się co sobie wyobraża gdy się z nim bzyka....

Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malvin
PostWysłany: Sob 13:42, 07 Lip 2018 Temat postu:




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Ciekawa historia, nawet trochę pouczająca, tylko niewiele ma wspólnego z cuckoldem poza tym, że Ania wolałaby żeby jej bzykanie na boku tak się nazywało. Smile

pozdrowionka


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tomas
PostWysłany: Nie 6:16, 05 Sie 2018 Temat postu:




Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Mało ma z cuckoldem, to fakt , ale trochę pokazuje bynajmniej jak dla mnie, że każda kobieta ma swoje potrzeby sexualne, nawet jeśli nie mówi o nich swojemu partnerowi czy mężowi , to z kochankiem jest w stanie zrobić wszystko. Może łątwiej się wtedy otwierają przed obcym poniekąd mężczyzną? Ciężko to zrozumieć. Moja kochanka z stałego układu cuckold , stwierdziła kiedyś że każda kobieta podnieca się czasami na widok obcego mężczyzny i nie wynika to z powodu braku urody swojego męża, czy braku realizacji fantazji i potrzeb, poprostu tak jest i czasami nieświadomie szuka się okazji do sexu z nim, czasami jest okazja , a czasami nie. Ogólnie mojej partnerce mówię z kim się kocham itp, jednak higiena rzecz święta- ona robi podobnie chociaż poza mną bardzo rzadko decyduje się na przygodny sex.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malvin
PostWysłany: Sob 15:37, 11 Sie 2018 Temat postu:




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Czyli otwarty układ, w miarę uczciwy.

Tak sądzę że również z niespełnionych potrzeb należy się małżonkowi opowiedzieć. Tak jest uczciwie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum moja żona sypia z innym Strona Główna->Żony w akcji->Zdrada nie(całkiem) Kontrolowana
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group