Forum moja żona sypia z innym Strona Główna  Forum moja żona sypia z innym Strona Główna  
  moja żona sypia z innym
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum moja żona sypia z innym Strona Główna->Anonse i Ogloszenia->Propozycja projektu ustawy wprowadzającej cuckold w życie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Propozycja projektu ustawy wprowadzającej cuckold w życie <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
Autor Wiadomość
Dil Ampedeussy
PostWysłany: Sob 23:05, 30 Kwi 2016 Temat postu: Propozycja projektu ustawy wprowadzającej cuckold w życie
Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

Bękarty
Dawniej istniały zwyczaje jak ten, który wszyscy Państwo znacie z filmu Braveheart z Melem Gibsonem, w którym jest uwypuklone tzw. "Prawo pierwszej nocy" - wprowadzone przez króla Anglii w okupowanej Szkocji - w celu wynarodowienia Szkotów na tym obszarze. Nie tylko tam istniały podobne prawa, ale o tym można poczytać w Google.

Natomiast dziś występuję w granicach 18% - 21% bękartów w polskim społeczeństwie. Przy czym tendencja jest spadkowa, bo dawniej bywało więcej. Skąd to wiadomo? Badania DNA są przeprowadzane i na podstawie twierdzeń rozkładu rachunku prawdopodobieństwa wyciąga się dopuszczalny rezultat. Matematyka nie kłamie. Człowieka można oszukać, ale matematyki się nie da. A zatem co najmniej, co piąty polski patriota hoduje cudze bękarty. I jakoś to się zatoczy.

A ja mam taki światopogląd, że co najmniej 80% polskich mężczyzn powinno hodować bękarty, bo tylko do tego się nadaje. Wówczas materiał genetyczny w całej populacji doskonaliłby się z pokolenia na pokolenie z tych 20%. Mój światopogląd ma podstawy w wynikach badań genetycznych, ale zostawię te bzdety.

Zatem namawiam gorąco wszystkich prawdziwych ogierów:

Idźcie i czyńcie bękarty! Ani chwili nie zastanawiajcie się nad konsekwencjami, bo dziś bękart to zrządzenie losu, dlatego że za niego dają po pincet złotych i jest katastrofa demograficzna. Jeśli natychmiast nie zaczną się masowo rodzić bękarty, to za dwadzieścia lat miliony dziadów polskich będą żebrać na leki, bo emeryturki tylko na skromny wikt wystarczą. Natomiast koncerny farmaceutyczne nie zjadą z cen, bo one mają prywatnych właścicieli, którzy z kolei dziadów mają głęboko w dupie. Dlatego w imię ograniczania rozmiarów przyszłego dziadostwa i żebractwa idźcie i czyńcie bękarty, które przecież będą chowane za państwowe pieniądze! Rogacze nygusy nawet nie muszą się specjalnie dorzucać!

Zatem bez dyskusji idźcie i czyńcie bękarty! A rogacze niech mordy zamkną i cicho siedzą. Ich żony mają rodzić, rodzić i rodzić. A obowiązkiem rogacza jest dać bękartom swoje nazwisko.

Na tym forum można by zbierać podpisy pod projektem odpowiedniej ustawy. Państwa tu jest dosyć dużo, a ja byłbym w stanie przygotować profesjonalny raport przeprowadzenia kampanii medialnej w tym zakresie. Przedstawilibyśmy całemu społeczeństwu wszystkie aspekty dotyczące zagadnienia. Wydaje mi się, że społeczeństwo nie rozumie, że samo pincet złotych, to za mało, żeby prokreacja ruszyła na dobre. Tutaj muszą się przyłożyć ogierzy. A ja mógłbym złożyć projekty właściwych regulacji prawnych.

Myślę, że obecna władza spojrzałaby życzliwym okiem na moje rozwiązania legislacyjne z wielu ważnych powodów. Z punktu widzenia władzy, to nie ma żadnego znaczenia, kto jest ojcem. Chodzi wyłącznie o skutek. Z punktu widzenia Kościoła ja również nie widzę przeciw skazań, bo cel jest szczytny: poczęcie. I o tym należy pamiętać. Żaden grzech. Żadne też cudzołóstwo, bo żona rogacza w żadne związki nie wchodzi, a stosunki z innymi mężczyznami odbywają się przecież wyłącznie w celu prokreacji. A że przy okazji jest o wiele bardziej podniecające i przyjemne, niż seks z rogaczem, to nie żadnego znaczenia. Jedzenie również sprawia przyjemność, a jemy przecież po to, żeby przeżyć. Tak samo kobiety rodzą po to, żeby gatunek przeżył. A że mają przy tym odrobinę przyjemności, to chyba sprawiedliwe – w kontekście dyskomfortu jaki je czeka i trudów rodzenia?

W związku z czym zakazane jest używanie przez ogierów prezerwatyw!

A rogacze niech zamkną mordy!

Jeszcze dodam kilka aspektów, bo rozumiem że temat potraktowałem lakonicznie i niektórzy z Państwa mogą mieć jakieś wątpliwości, czy rozterki natury etycznej, tak więc:


Polskie społeczeństwo w dużej mierze jest religijne i jeśli kobiety głęboko wierzące mają wątpliwości, to zaznaczam, że dysponuję opiniami teologów, biskupów i świętych w tej materii. Sprowadzają się one do tego, że poczęcie kobietę uświęca i zmywa z niej wszelki brud. Dlatego, że w konsekwencji to ona się poświęca - znosząc trud rodzenia, a potem karmienia i wychowania. Jest to szczegółowo opisane w Piśmie Świętych i pismach teologicznych. Zatem te kobiety, które w danym momencie są nawet przekonane, że grzeszą - niech pamiętają, że poczęcie zmyje z nich cały brud i ją uświęci. A także wyniesie na piedestał społeczny - jako jednostkę szczególnie wartościową z punktu widzenia organizmu społecznego, dla którego nie ma żadnego znaczenia, kto jest sprawcą poczęcia. I mój osobisty pogląd jest identyczny: poczęcie zmywa z kobiety każdy brud obyczajowy, moralny, czy etyczny. Brzemiennej kobiecie nikt nie ma prawa stawiać najmniejszych zarzutów, a ona sama powinna myśleć wyłącznie o ciąży, a nie sugerować się jakąkolwiek opinią!
Zatem ogierzy nie czekajcie na odpowiednie rozwiązania prawne, ale już dziś idźcie i czyńcie bękarty! Prawo już dziś jest po waszej stronie! Brakuje tylko odpowiednich rozwiązań, które będą was chronić. I ja te rozwiązania przygotuję! A wy już teraz czyńcie!

To będzie miało też taką zaletę, że się ludzie uspokoją i im emocje opadną, bo ze wstydu nie będą się wdawać w jałowe kłótnie, żeby im ktoś po bękartach nie pojechał. Widzicie Państwo - same zalety.

Jeszcze jeden historyczny pomysł mi się podoba... Otóż abstrahując od faszystowskiej ideoologii podoba mi się pewien pomysł Himmlera. Otóż kazał on wybudować specjalne ośrodki, w których przebywało tysiące niemieckich kobiet. A do tych ośrodków przyjeżdżali oficerowie SS i czynili poczęcia.

I tak sobie pomyślałem, że przecież w Polsce jest wiele ośrodków, gdzie można by kierować wszystkie żony rogaczy. Teren byłby zamknięty, a wstęp mieliby jedynie ogierzy z certyfikatem. Kobiety byłyby na bieżąco badane ginekologiczne, a w przypadku stwierdzenia poczęcia wypuszczane do domu. Takie pobyty byłyby najczęściej do 2 miesięcy. Plus 50zł za każdy dzień pobytu w ośrodku. Normalnie jakby żona rogacza na delegacji była. W celu poczęcia bękarta.

Po porodzie otrzymywałaby kolejne wezwania.

Co Państwo o tym sądzicie?


A rogacze niech zamkną mordy!Dosyć tego panoszenia!
Apeluję przede wszystkich do kobiet! Nie zwracajcie uwagi na skamłanie! Bądźcie wartościowe dla społeczeństwa! I apeluje do ogierów - bierzcie się w końcu do roboty!

A rogacze niech zamkną mordy i lepiej niech się wezmą za obowiązki domowe!

Dzieci będą zdrowsze, silniejsze, żwawsze, ładniejsze, a rogacze nie będą musieli swoich ułomności na co dzień oglądać! Będą chowali zdrowe - cudze dzieci. Skończy się jakieś idiotyczne odium społeczne w stosunku do słowa bękart - które jest najfajniejszym określeniem na świecie!

Jeśli udałoby się przeforsować odpowiednią ustawę, rozumiem że rządy niektórych Państw, gdzie szerzy się hucpa rogacizny, lewactwa i genderyzmu - objawiającego się przebieraniem w damskie ciuszki i fantazjami, że jakiś ogier się do tyłka dobierze! Tam mogliby oczy przecierać ze zdumienia na początku. Ale jesteśmy wolnym krajem i możemy robić u siebie co chcemy!

A jak oni by ujrzeli skutki takich rozwiązań prawnych, to zaczęliby je wprowadzać u siebie! Polska konstytucja też była pierwsza w Europie! A buraki z zachodu mieli własne później! Nie ma co zwracać na nich uwagi, bo oni podjęli decyzję, że chcą chować muzułmańskie bękarty. To niech sobie chowają!

Potem przyjdą na kolanach jak w 1683, żeby im nasze bękarty odsiecz robiły!

A potem się będą wypierać, że sami se dali radę, tak jak niektórzy Sobieskiego podważają!

Poza tym w Polsce jest wiele kobiet, które w rodzeniu mają upodobanie. Powstrzymują się jedynie ze względu na jakiś niezrozumiały stosunek społeczności, w której żyją. Znam wiele takich przypadków, a nawet takie, kiedy kobiety pod naciskiem rodziny, czy znajomych zakładały spirale. Często ze wstydu. I to jest ohydne. A najbardziej ohydne i wstrętne jest to, że niektórzy ośmielają się zamachnąć na ten święty obowiązek rodzenia! Chcą, żeby świat umarł razem z nimi?

Dlatego rogacze zamknijcie mordy! Bierzcie się za zmywanie, sprzątanie, pranie i podobne czynności, którymi nie rozumiem z jakich powodów obciążone są wasze żony?

Dlaczego mają prać wasze brudy? Zmywać po was gary i sprzątać? Co to jest? Każdy z was powinien dostać w pysk od ogiera za zaniedbywanie obowiązków małżeńskich! Trzeba się było nie żenić! Ogiery weźcie się za nich!

Rogacze wykorzystują kobiety i pasożytują, ciągle mając muchy w nosie, urojenia i fantazje! A tak naprawdę to marzą, żeby druta pociągnąć! I niech mi nikt nie wmówi, że jest inaczej!
Dosyć rządów rogaczy!

Kobiety! Ogarnijcie się wreszcie i zrozumcie, że od zmywania garów, prania brudów, sprzątania i podobnych upokarzających czynności macie w domach rogaczy! A jak sobie z nimi nie radzicie to poproście ogiera o pomoc! Poza tym rogacz im krócej jest za pysk trzymany tym lepiej dla wszystkich, a już dla niego samego na pewno! Inaczej go destrukcja czeka! Prawda jest taka, że im mocniej się rogaczowi śrubę przykręci, tym jest on posłuszniejszy, zdrowszy i szczęśliwszy.
Powinien być jak pies do budy, przywiązany do swojej rodziny: żony i stadka bękartów!

Zatem rogacze zamknijcie mordy! Nie macie nic do powiedzenia! Macie być posłuszni żonom i wykonywać polecenia!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum moja żona sypia z innym Strona Główna->Anonse i Ogloszenia->Propozycja projektu ustawy wprowadzającej cuckold w życie
Skocz do:  Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group